«Як ви назвете корабель, так він і попливе» – всім відома крилата фраза. Тому в нашої команди був дуже насичений брейн-шторм, для того, щоб назвати новий мистецький осередок. Десятки варіантів, різноманітні комбінації слів, підбір наших фірмових кольорів – а тієї назви від якої «йокає» серденько все не віднайти. 

Але нашу ідейну натхненницю, подорожуючи Францією і відвідуючи безліч різноманітних європейських мистецьких закладів, одного разу осяйнуло: «А якщо – ГАМАК?)» 

«Гамак, – подумали ми, – хмм…а це незвично. Незвично і…круто! Це вистрілить!» Дійсно, на театральному просторі України такого немає, можемо фіксувати. А потім – полетіла круговерть ідей! Назва «ГАМАК» ніби закрутила якийсь портал з ідей, і пішло – поїхало: задумка облаштування простору, репертуар, який зможе бути адаптований під будь-який майданчик, події, які можна створювати на нашому мистецькому просторі! Актори, режисери, творча команда – всі єдиноголосно «ЗА» за такий розвиток подій. 

Особливою родзинкою нашого ГАМАКА є те, що в нашому театрі для глядачів будуть облаштовані гамаки! Так-так, вам не здалося! Підвішані СПРАВЖНІ гамаки! Тому глядачі зможуть обирати чи вони хочуть кайфувати в гамаку чи обирати зручне крісло. Таким чином, ми хочемо підкреслити, що до нас можна приходити відпочити, надихнутися, відчути якісь нові емоції або просто класно провести час: на виставі, концерті, вечірці чи мистецькій події. «На будь-який смак для вас є гамак!» От така вона – сучасна мистецька молодь, креативить, вигадує, творить. Все, аби нашій аудиторії було комфортно, цікаво, пізнавально і незабутньо.

Уявіть собі: ви приходите в театр, там тепло, комфортно, вас зустрічає затишний зал, м’які крісла і гамаки, ви вмощуєтесь зручненько і…починається. Це новий формат, нові враження, новий підхід до театру.

Ну що, ласкаво просимо в “GAMAK”!